ЦСКА 1948 изпусна Берое в последната минута

Двата отбора завършиха наравно в Бистрица
0

Отборите на ЦСКА 1948 и Берое направиха равенство 2:2 в мач от 30-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Витоша" в Бистрица. "Червените" бяха близо до това да вземат три ценни точки, но бяха попарени от късен изравнителен гол на старозагорци, които завършиха двубоя с човек по-малко.

Централният нападател на "червените" Александър Колев даде преднина на домакините от дузпа минута преди почивката, но Симеон Мечев изравни в 55-та минута. Българският национал Ивайло Чочев вкара втори гол за ЦСКА 1948, а в 67-та минута Абубакар Тунгара от състава на гостите получи директен червен картон. Въпреки това тимът на Петър Хубчев стигна до равенството след гол на Алиун Фал в 90-та минута.

По този начин Берое остава на седмата позиция в класирането с 38 точки, една повече от днешния си съперник и Локомотив Пловдив. До края на сезона остават два кръга.